עיצוב פנים

הסטודיו שלי מתמחה בהלבשת הבית. בין אם אתם כבר גרים בדירה / בית פרטי כבר המון שנים, או שרכשתם דירת קבלן והיא ריקה לגמרי, אני כאן כדי להפוך את ארבעת הקירות הללו לבית החלומות שלכם, שיהיה מלא בקסם, בהרגשה נעימה ונוחה ומלא מלא סטייל. הלבשת הבית כוללת רכישת ריהוט ואקססוריז כמובן, ויכולה לכלול גם החלפת ריצופים, התקנת פרקט, שיפוץ מטבח, החלפת דלתות פנים, צביעת קירות, התקנת טפטים וכו.

מסלולים

המסלולים שאני מציעה

ליווי מלא להלבשת הבית


החלטתם שאתם רוצים לעצב את הבית, אבל אתם לא ממש יודעים איך לעשות את זה. בדיוק בשביל זה אני פה. ליווי מלא הוא בעצם תהליך עיצוב שבו אנחנו קובעים פגישת היכרות, מגדירים סגנון עיצובי, אופי לחלל, התאמה לצרכים שלכם, תקציב וכו'. לאחר מכן אני מכינה לכם לוח השראה שכולל בתוכו את כל מה שתכננו ומשם יוצאים לעשייה: ימי רכישות, פגישות אצל בעלי מקצוע (לפי  הצורך), פיקוח מלא בימי התקנות. אני אתכם מהיום הראשון ומלווה אתכם עד שאתם יושבים רגל על רגל על הספה בבית החלומות שלכם.

ליווי מרחוק להלבשת הבית


מסלול שבו אתם מעצבים את הבית שלכם בליווי שלי. איך זה עובד?
אנחנו נפגשים לפגישת היכרות ומגדירים את הפרוגרמה שלנומה נרצה לשנות, להחליף, איזה סגנון נרצה שיהיה לבית, נגדיר תקציב והתאמה לצרכים האישיים שלכם. אחרי הפגישה הזו, אני אכין לכם לוח השראה שבו יהיו כל המוצרים שעליכם לרכוש על מנת להגיע לתוצאה שעליה דיברנו בפגישתנו הראשונה. בלוח ההשראה יהיו לינקים לרכישה, מחירים ושמות החנויות בהן עליכם ללכת לרכוש את המוצרים. אתם יוצאים לימי רכישה בזמן שנוח לכם ובקצב המתאים לכם, ואני אלווה אתכם טלפונית ובמייל. לאחר שתרכשו את כל המוצרים, אגיע לפגישה נוספת בביתכם, לוודא שהכל אכן נראה מושלם כמו שחלמתם..

ליווי לימי צילום | מיועד לאדריכלים ומעצבים


סיימתם פרויקט מהמם והגיע הזמן לצלם אותו לתיק העבודות שלכם. יום צילומים יכול להיות יום מאוד אמוציונלי ועמוס. אני נכנסת לתמונה על מנת להקל עליכם ולגרום ליום הזה להיות מהנה כמו שהוא צריך להיות.

תחילה אתם שולחים לי תמונות של הפרוייקט שלכם, מספרים לי מה התחושה שתרצו לייצר בבית, מה עוד לא רכשתם והייתם רוצים שיהיה בצילומים. יום לפני הצילומים, אני הולכת ליום איסופים בו אני משאילה ציוד מחנויות, לפי הסגנון עליו דיברנו בשיחה המקדימה. ביום הצילום אני מגיעה ביחד איתכם שעה לפחות לפני שמגיע הצלם ומארגנת את הבית לצילומים, מסדרת את הריהוט כך שיראה טוב בעין העדשה מבחינת זוויות, מניחה את הציוד שהבאתי ליצירת התמונה המושלמת. בסוף יום הצילום אני מחזירה את הבית לקדמותו. את המוצרים שהשאלנו לטובת יום הצילום הלקוחות שלכם יוכלו לרכוש, ואני אחראית להחזיר לחנויות את כל מה שלא ירכש על ידם.

פרויקטים אחרונים

דילוג לתוכן