תקנון השימוש באתר www.bytal.co.il

תקנון השימוש באתר הנל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

כללי:

 1. 1. מפעילת אתר  bytal היא טל בכור יאיר (“המפעילה“) והיא בעליו ובעלי הדומיין+ www.bytal.co.il  (“האתר“). הגישה מוענקת לכל משתמש באתר (“המשתמש“) על ידי המפעילה, לצורך רכישת המוצרים והשירותים באתר, והכל בכפוף לאמור בתנאי שימוש אלה.
 2. 2. גלישת המשתמש באתר, הזמנת מוצרים ושירותים, ושימוש בהם, מהווה הסכמה מצד המשתמש לתנאי שימוש אלה.
 3. 3. המשתמש מצהיר כי בעת ביצוע פעילות באתר הוא אזרח ישראל, מעל גיל 18 ואין לו כל מניעה חוקית או אחרת להשתמש באתר.
 4. 4. המוצרים והשירותים המסופקים באתר עשויים להשתנות מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי של המפעילה.

השימוש באתר והזמנות:

5. ההזמנה באתר מותנית בפרטים הבאים:
א. קיום המוצר וחומרי הגלם במלאי
ב. פרטי ההזמנה מולאו באופן מלא ובצורה תקינה
ג.  פרטי החיוב ניתנו כהלכה וניתן אישור חברת האשראי לביצוע העסקה.

6. משלוח המוצר ללקוח יתבצע רק לאחר השלמת השלבים שלעיל.

7. האתר בעל מנגנון אבטחה SSL  לגלישה מוגנת. חברת משולםפתרונות תשלום, מחזיקות בתקן PCI). המפעילה אינה אחראית על כל מעשה ו/או מחדל שיבוצעו במסגרת מנגנוני התשלום החיצוניים לאתר, והמשתמש מוזמן לעיין בתנאי השירות המלאים באתרי האינטרנט של מנגנוני התשלום ומוותר על כל טענותיו כלפי המפעילה בהקשר זה.

8. המידע שמזין המשתמש באתר נשמר, אך לא מועבר לאף גורם, פרט לחברת השליחויות אשר רשאית לבצע שימוש בפרטי המשתמש אך ורק לצרכי משלוח המוצר או השירות שהזמין המשתמש באתר. עם זאת, המשתמש מודע ומסכים לכך שלמפעילה לא תהיה כל אחריות על מעשי ו/או מחדלי חברת השליחויות, ובעשותו שימוש באתר הוא מוותר על כל טענה בהקשר זה.

9. כל הזמנה שתבוצע מאת המפעילה באופן טלפוני, כפופה לתנאי שימוש אלה.

10. כל המחירים המוצגים באתר כוללים מעמ.

11. התמונות באתר לצורך המחשה בלבד ועשויים להיות שינויים או סטיות צבע וגודל קלות בין המוצג באתר לבין המוצר שתקבלו, בין היתר מאחר והמוצרים נעשים בעבודת יד ובשל זוויות צילום, מלאי, וכיוב‘.

12. במידה וההזמנה כוללת עיצוב אישי, המחיר יינתן למשתמש באופן פרטני על ידי המפעילה או מי מטעמה, ויהיה שונה מהמוצג באתר. תנאי האספקה במקרים אלה ייקבעו מראש בין המפעילה ובין המשתמש. הזמנות אלה אינן ניתנות להחזרה או לשינוי לאחר שהעבודה עליהן החלה, אלא במקרה של פגם או תקלה במוצר. בכל מחלוקת שתתגלה בעניין זה, עמדתה של המפעילה תגבר.

13. משלוחמשלוח המוצר יתבצע על ידי חברת שליחויות חיצונית בעלות של 30 שח לאזורים שנקבעו מראש. התשלום על המשלוח מתבצע יחד עם ההזמנה עצמה ומתווסף אוטומטית לסיכום החשבון. זמן אספקה עד 14 ימי עסקים לכל המוצרים. משכך, המפעילה אינה אחראית על איחורים באספקה והמשתמש מודע ומסכים לכך.

14. המוצר נשלח בתוך קופסת קרטון קשיח עם הוראות שימוש וניקיון המוצר.

התחייבויות והצהרות המשתמש:

15.    המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שהשימוש באתר מורשה לביצוע רכישת מוצרים ושירותים, ואין לבצע באתר שימוש למטרות אחרות.

16.   המשתמש מסכים באופן מפורש לכך שהמפעילה לא תישא באחריות  לכל תוכן או התנהגות מאיימים, משמיצים, מגונים, פוגעים או לא חוקיים של כל גורם אחר, או לכל הפרת זכויות של גורם אחר, כולל זכויות קניין רוחני. המשתמש מסכים באופן מפורש לכך שהמפעילה אינה אחראית לכל תוכן הנשלח באמצעות ו/או נכלל באתר עלידי צד שלישי כלשהו.

17.    המשתמש מסכים ומאשר כי בשום מקרה המפעילה לא תהיה אחראית לכל אובדן, נזק או הפסד, ישיר או עקיף, אשר נגרם כתוצאה מהסתמכות על השירותים או המוצרים ו/או על השימוש באתר ו/או על ההזמנה דרכו, וכיוצא בזה.

18.    המשתמש מסכים לגבות את המפעילה, ספקיה וכל הפועלים מטעמה ולהגן עליהם מפני כל דרישה או תביעה, אשר יגרמו כתוצאה משימוש המשתמש בניגוד לתנאי השימוש באתר, בשירותים או במוצרים המסופקים באמצעותו.

19.    המשתמש מצהיר כי טרם השימוש במוצר הוא קרא את הוראות השימוש עד תומם ופועל על פיהם. כל שימוש שונה מזה שתואר יסיר את אחריותה של המפעילה מהמוצר.

מדיניות החלפה וביטול עסקה:

20.    ניתן לבטל עסקה בתוך 7 ימים מיום קבלת המוצר, ובלבד שהמוצר לא נפתח והוא מצוי באריזתו המקורית, ובכפוף לתשלום דמי ביטול על פי דין. (החזרת מוצר לאחר 24 שעות יחוייב ב3% מהעיסקה).

21.    המשתמש יישא בעלות משלוח המוצרים המוחזרים אגב ביטול העסקה, אלא במקרה של פגם במוצר.

22.    לא ניתן לבטל עסקה הנוגעת לעיצוב אישי שהזמין המשתמש או מוצרים שיוצרו במיוחד עבור המשתמש או על פי דרישותיו המיוחדות.

23.    החלפה והחזרה של צמחיםעקב עדינותם של צמחים, לא ניתן להחליף או להחזיר צמח שתול. בעת הזמנת הצמח, יתואר אופן הטיפול בו באתר. לאחר שנשלח והגיע לבית הלקוח, לא ניתן יהיה להחזיר או להחליף צמח. על מנת לוודא את שביעות רצונכם ולצמצם איהבנות, בעצם הזמנתו המשתמש מצהיר כי הוא קרא את כל פרטי המוצר (כולל מידות) בטרם הזמנתו ומאשר את נכונות הפרטים ורצונו לביצוע העסקה.

24.    האתר כפוף לחוק הגנת הצרכן, התשמא-1981 ולתקנות מכוחו.

קניין רוחני:

 1. 25. כל הזכויות באתר, זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, כמו גם במוצרים המוצגים באתר כולל מוצרים בעיצוב אישי ובהזמנה אישית ובשירותים הניתנים באמצעותו, לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, פונטים, עיצובים, איורים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם למפעילה ומהווים קניין רוחני בלעדי של המפעילה ושל אתר bytal ושל טל בכור יאיר, ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש ובכתב מאת המפעילה.
 2. 26. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, איורים, עיצובים, פונטים, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור בכתב ומראש מאת המפעילה.

תוכן האתר וניהולו

 1. 27. המפעילה שואפת ומשתדלת כי המידע והמוצרים שיוצגו באתר, יהיו נטולי הפרעות אך בשל שיקולים טכניים, תקלות צד שלישי, תיקון פגמים, ועדכונים, ייתכנו הפרעות באתר ובזמינותו, והמשתמש מוותר על טענותיו בקשר לכך.
 2. 28. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתו של המשתמש בלבד ותחת אחריותו הבלעדית.
 3. 29. המפעילה עושה מאמצים רבים על מנת להגן על משתמשיה, פרטיהם ופרטיותם. עם זאת, המשתמש פוטר את המפעילה מכל תביעה, דרישה או טענה כלפיה, ככל שיעלה בידי צד שלישי להשיג גישה שאינה מותרת למידע.
 4. 30. המפעילה שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש באתר, באמצעים שונים, לפי שיקול דעתה הבלעדי.

גילוי נאות

 1. 31. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
 2. 32. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

 1. 35. כל סכסוך או מחלוקת שהתגלעה במסגרת השימוש באתר תבוא לפתחו של בית המשפט המוסמך במחוז המרכז, וינוהל על פי דין ישראל.

שונות:

המפעילה רשאית לערוך שינוי בתנאי שימוש אלה בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת, והמשתמש מוותר על כל טענותיו בהקשר זה.

מפעילת האתר היא טל בכור יאיר, מרחוב התמר, קרית אונו; טלפון: 054-6868433, כתובת דואל office@bytal.co.il.

דילוג לתוכן